2015. szeptember 8., kedd

Felemásra sikerült a csapataink szereplése a megyei bajnokságban

Diószegen ismét gólzáporos meccset láthattak a szurkolók
Diószegen ismét gólzáporos meccset láthattak a szurkolók.Forrás : reggeliujsag.ro

Felemásra sikerült a csapataink szereplése a megyei bajnokságban.Volt győzelem és vereség is a hegyközi csapatoknak.Nézzük az eredményeket :

A megyei első osztály harmadik fordulójában : Bors–Cécke 2–4,Biharszentandrás–Belényes 1–4.Következő forduló : Egyetemi FC–Bors,Keményfok–Szentandrás.Jelenleg Bors a 4., Szentandrás a 7. helyen van.

A megyei másodosztály első csoportjának harmadik fordulójában : Váradi Frontiera–Bihari Földvár 2–4, Hegyközpályi–Rév 3–0, Fugyivásárhely II–Barátka 7–2, Hegyközszentmiklós–Székelyhíd 4–2, Váradszentmárton–Alsólugas 1–2.Következő forduló : Bihar–Székelyhíd, Rév–Szentmárton, Bihorul Sportiskola–Fugyivásárhely II, Berettyószéplak–Hegyközszentmiklós.Helyezések a tabellán : Vásárhely II 1., Pályi 2.,Bihari Földvár 4., Toldy FC 6.,Szentmárton 13., helyen van.

Teljes cikk : reggeliujsag.ro